Konkurs

Drodzy Rodzice zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie

20210415 103315

Regulamin konkursu plik do pobrania

Zawieszenie funkcjonowania przedszkola

Informacje dla Rodziców
 
Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, zostaje przedłużone zamknięcie przedszkola do 18.04.2021r. 
Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).
 
Ważne!
Rodzice nadal mogą korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego
  
 
Podstawa prawna:
 
ROZPORZĄDZENIE Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000065101.pdf
 
 
 

Wesołych Świąt Wielkanocnych

zyczenia wielkanoc

Warszawskie Centrum Wsparcia

Szanowni Państwo,
 
informujemy, że w Warszawie działa Psychologiczne Centrum Wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli, którego zadaniem jest pomoc psychologiczna w czasie pandemii. Przy telefonach dyżurują psycholodzy, psychoterapeuci i pedagodzy ze specjalistycznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 
 
 

Zawieszenie funkcjonowania przedszkola

Rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID - 19
 
 
Informacja dla Rodziców
 
Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, w dniach 27 marca – 09 kwietnia zamknięte zostaną żłobki i przedszkola.  Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).
 
Ważne! Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.
 
 

Ankieta – prośba o udział w badaniu

Badanie poziomu aktywności fizycznej przedszkolaków SAV Junior
  
Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących prawidłowy rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, nie tylko motoryczny, ale także emocjonalny i społeczny.  
  
Biorąc pod uwagę ogromne znaczenie regularnego ruchu już od najmłodszych lat dla zdrowia i jakości życia w przyszłości, monitorowanie aktywności fizycznej przedszkolaków jest bardzo istotne.   
  
Z myślą o dalszym rozwoju projektu Sportowej Akademii Veolia Junior, Fundacja Veolia Polska wystartowała z badaniem pt. „Aktywność fizyczna przedszkolaków i zmiany nawyków ruchowych rodzin w czasie pandemii COVID-19”, w którym nasze Przedszkole bierze udział.  
  
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców dzieci wieku 3-6 lat o wypełnienie anonimowej ankiety on-line. Jej uzupełnienie powinno zająć około 15 minut.   
 
Zebrane informacje posłużą do rozwoju programów upowszechniających aktywność fizyczną, zwłaszcza wśród najmłodszych.  
 
Kwestionariusz dostępny jest pod linkiem https://badaniesavjunior.webankieta.pl/. Ostateczny termin upływa 7 kwietnia 2021 roku, dlatego prosimy o możliwie najszybsze wypełnienie ankiety.  

 Dziękujemy!.
 

Godzina dla Ziemi

obraz
 
 
 
Godzina dla Ziemi to światowa akcja, która rokrocznie organizowana jest pod koniec marca. W tym roku odbędzie się już w najbliższą sobotę, 27 marca o godz. 20:30.
Każdy z nas będzie mógł wziąć w niej udział. Jest to coroczne wydarzenie, które zapoczątkował w 2007 roku WWF (Światowy Fundusz na rzecz Przyrody). O wspomnianej porze wyłączmy niepotrzebne światła i urządzenia elektryczne na co najmniej 60 minut. Ta oszczędność energii będzie naszą „cegiełką” na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
 
 
 

Dzień kolorowej skarpetki

dz.downa

Dzień Zielony

dz.zielony

Dzień Matematyki

dz.matem

15 marca w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Matematyki. Każda grupa wzięła udział w wielu grach i zabawach matematycznych doskonaląc swoje umiejętności w tym zakresie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galeriach grup.

 

Ważny komunikat

SZANOWNI PAŃSTWO, komunikat2
w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich bardzo prosimy o odpowiedzialność i sprawną komunikację. W sytuacji, gdy u Państwa w rodzinach są osoby zakażone koronawirusem wywołującym chorobę Covid - 19 i dzieci są na kwarantannie prosimy o zatrzymanie ich w domach i informowanie nas o sytuacji. 
Dziękujemy!
 
ZASADY ODBYWANIA KWARANTANNY I IZOLACJI

Szanowni Państwo
prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Biura Edukacji Warszawy
https://www.edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/3-kwarantanna-izolacja-i-wystapienie-o-zawieszenie-zajec.pdf

Podziękowanie za dary

Drodzy Rodzice

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do naszej akcji charytatywnej.

schronisko

Dzień Biały w przedszkolu

dzien bialy21

Akcja "Bliżej pieska"

Drodzy rodzice i dzieci

zachęcamy Was do wsparcia naszej zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt w Falenicy.

Ruszamy w poniedziałek 08.02.2021r. 

75464321 429262327735737 5022337123022274560 n76680612 762435407553061 978627909214273536 n