List Pani Dyrektor do rodziców

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję za minione dwa tygodnie, w których czułam zrozumienie, wsparcie i szacunek do pracy nauczycieli i pracowników Przedszkola Nr 107. 

Nadszedł moment, kiedy głośno zaczęło się mówić o polskiej edukacji. Szkoda jedynie, że w tak drastyczny sposób. 

Strajk i związana z nim sytuacja jest bardzo trudna dla mnie, moich nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, ale i dla Państwa oraz Państwa dzieci.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

Dyrektor i pracownicy Przedszkola składają wszystkim dzieciom, rodzicom i sympatykom przedszkola najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

yczenia Wielkanocne 2017

Informacja o strajku

Drodzy rodzice

W związku z kontynuacją akcji strajkowej oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych prosimy o zapewnienie opieki Państwa dziecku w dniu 23.04.2019 r.

Informacja o strajku

Drodzy rodzice

W związku z kontynuacją akcji strajkowej oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych prosimy o zapewnienie opieki Państwa dziecku w dniu 19.04.2019 r.

Informacja o strajku

Drodzy rodzice

W związku z kontynuacją akcji strajkowej oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych prosimy o zapewnienie opieki Państwa dziecku w dniu 18.04.2019 r.

Strajk w przedszkolu

Drodzy rodzice

W związku z kontynuacją akcji strajkowej oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych prosimy o zapewnienie opieki Państwa dziecku w dniu 17.04.2019 r.

Informacja o strajku w przedszkolu

Szanowni Państwo 

Pragnę poinformować, że w Przedszkolu nr 107 "Bajkowe Przedszkole" w związku z kontynuacją akcji strajkowej oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych proszę o zapewnienie opieki Państwa dziecku w dniu 16.04.2019 r.

Informacja o strajku w przedszkolu

Szanowni Państwo 

Pragnę poinformować, że w Przedszkolu nr 107 "Bajkowe Przedszkole" w związku z kontynuacją akcji strajkowej oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych proszę o zapewnienie opieki Państwa dziecku w dniu 15.04.2019 r.

Godzina dla ziemi

 
Godzina dla Ziemi to akcja stworzona przez Światowy Fundusz na rzecz Przyrody (WWF) odbywająca się w ostatnią sobotę marca, począwszy od 2007 roku.
Tego dnia, każdy, zarówno osoby prywatne jak i firmy, ma szansę wysłać sygnał, że zależy mu na przyszłości naszej planety poprzez wyłączenie światła między 20:30 a 21:30 czasu lokalnego. Jest to również okazja do zastanowienia się nad zachodzącymi zmianami klimatu i nad tym jak można osobiście zaangażować się w ochronę środowiska.
          Nasze przedszkole również włącza się w tą akcję, zachęcając jednocześnie o dbanie o naszą planetę nie tylko przez tą jedną godzinę. Tak niewiele potrzeba, by wpłynąć pozytywnie na środowisko naturalne. Wystarczy zamienić torebki plastikowe podczas zakupów, na papierowe lub materiałowe, wyłączać niepotrzebne światło w domu, czy zużywać mniej wody podczas zmywania naczyń czy mycia zębów. W grupach przedszkola obyły się zajęcia dydaktyczne o środowisku naturalnym, ekologii, wierzymy, ze czym skorupaka za młodu nasiąknie.... Zachęcamy Państwa do przemyśleń i rozmów z dziećmi co mozemy zrobić dobrego dla ziemi - naszego wspólnego domu.
                     20190329 115642    20190329 115708
  
    

„ROWEROWY MAJ”

rowery2   „ROWEROWY MAJ” 
   W PRZEDSZKOLU NR 107 „ BAJKOWE PRZEDSZKOLE”  
 
  Drodzy Rodzice!
  Nasze Przedszkole przystąpiło do kampanii "Rowerowy Maj", która będzie trwała od 06 do 30 maja 2019r. 
  ROWEROWY MAJ TO KAMPANIA skierowana do dzieci i rodziców z Przedszkoli uczniów i nauczycieli szkół podstawowych.
  TO KAMPANIA promująca zdrowy tryb życia, zrównoważoną mobilność i popularyzująca rower jako środek transportu. W Rowerowym Maju 2019 weźmie  udział ponad 100 tysięcy uczestników z 250 szkół i przedszkoli ze wszystkich 18 dzielnic Warszawy. 
 

Wiatrak matematyczny

"WIATRAK MATEMATYCZNY" - innowacyjne narzędzie i metoda pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
 
Wiatrak matematyczny jest innowacyjną pomocą dydaktyczną, stworzoną przez doświadczone nauczycielki i animatorki.
 
„Zabawy z Wiatrakiem” pomagają nauczycielom w sposób oryginalny realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego. Zajęcia z wykorzystaniem wiatraka matematycznego są z pewnością dla dzieci niezwykłym doświadczeniem edukacyjnym.

Czytaj więcej...

Dyżur wakacyjny

Drodzy rodzice zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi dyżuru wakacyjnego.

DYŻUR WAKACYJNY