Dzień Edukacji Narodowej - artykuł

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy,
kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć
i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętnościzachęcania innych do
myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!
(B. Conklin)
 
„STO KWIATÓW ,STO RYSUNKÓW SKŁADAMY DZIŚ W PODARUNKU”
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
W PRZEDSZKOLU NR 107  „ BAJKOWE PRZEDSZKOLE”
 
20191014 104531
Zachęcamy do przeczytania artykułu o tym wyjątkowym dniu.
 
 
 
   Nauczyciel - pedagog, psycholog, mentor, coach, wzór,  troskliwy pielęgniarz, przyjaciel, konstruktywny doradca. Wielowymiarowość tego wyjątkowego zawodu zwykle jest przywoływana i z wielką estymą podkreślana właśnie przy okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Być nauczycielem to wielka sprawa! To on zachęca, inspiruje i inicjuje, gdy trzeba zmotywuje i zaakceptuje. 
   W „ Bajkowym Przedszkolu”  - Przedszkolu Nr 107 przy ul. Wilgi 29 tradycją stały się uroczyste obchody tego wyjątkowego święta. To tutaj zawsze pamięta się nie tylko o obecnych pracownikach, ale również o tych byłych pedagogach oraz pracownikach administracji i obsługi. W tym roku dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały wyjątkowy spektakl słowno-muzyczny pt. „ KONCERT NA DWA ŚWIERSZCZE”, który jak nigdy poruszył serca i dusze wszystkich zebranych. Miłym słowom, gestom, życzeniom ( również tym muzycznym) nie było końca. Wszyscy obecni byli niezmiernie wzruszeni i poczuli się docenieni. 
Z wielką uwagą całe wydarzenie obserwowała zaproszona Radna Dzielnicy Wawer Pani  Agnieszka Wójcik, która podziękowała za zaproszenie i złożyła wszystkim obecnym serdeczne życzenia.
W organizacji uroczystości włączyli się przedstawiciele Rady Rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek – dziękujemy !
   Dziękujemy wszystkim , którzy tworzyli i tym, którzy nadal tworzą tę niesamowitą  atmosferę, specyficzny klimat dla właściwego, bezpiecznego oraz harmonijnego rozwoju dzieci „Bajkowego Przedszkola”
                                                                                                
                                                                                                                  Marzanna Chojnacka
Nauczyciel Przedszkola Nr 107 „ Bajkowe Przedszkole”