Spotkanie ze strażakami

Dzieci z gr.Muminki i Kubuś Pucharek były w Klubie Kultury w Radości na spotkaniu ze strażakami.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień wiosny

21 marca - tą datę doskonale znają i duzi i mali. Wiosna zawitała - również w naszym przedszzkolu. W czwartek we wszystkich grupach zrobiło się bardzo zielono i wesoło - to był dzień zielony. Wspólnie wszystkie dzieci przedszkola witały nową porę roku  - w wesołym, muzycznym korowodzie przeszliśmy ulicami naszego miasta. Śpiewajac piosenki o wiośnie, grajac na instrumentach prosiliśmy, aby wiosna zadomowiła się u nas już na dobre.

Czytaj więcej...

Dzień Biały w przedszkolu

W naszym przedszkolu obchodzimy kolorowe dni, w poprzednim tygodniu kolorem przewodnim był biały - jak na zimę przystało. Mimo, ze za oknem brakowało śniegu to w naszych salach kolor biały był doskonale widoczny. Odbyło się wiele zabaw oraz powstały cudowne prace plastyczne - białe na białym.

Czytaj więcej...

Fascynujący świat pszczół

W poniedziałek w naszym przedszkolu gościliśmy pana pszczelarza. Dzięki zorganizowanym przez rodziców warsztatom wszystkie grupy przedszkolne mogły wysłuchać ciekawych opowieści o życiu tych pożytecznych owadów, obejrzeć prawdziwe ule, posmakować słodkiego miodu, a takze przyjrzeć się z bliska żywym owadom. To było bardzo ciekawe spotkanie.

Czytaj więcej...

Zimowy koncert

W piątek 15 lutego odbył się koncert muzyczny, podczas którego poznaliśmy historię pewnego małego pingwinka. Mieliśmy również okazję, by poznać nowy instrument muzyczny - klarnet. 

Czytaj więcej...