"Koncert dla Niepodległej"

Historyczny dzień i piękne spotkanie dzieci, rodziców, pracowników przedszkola. W radosny sposób świętowaliśmy 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas koncertu zaprezentowały się dzieci z gr. "Kubuś Puchatek", a poloneza zatańczyły sześciolatki z gr. "Muminki", wysłuchaliśmy wierszy recytowanych przez harcerski z Hufca ZHP Otwock oraz WCK filia Aleksandrów. Koncert dopełniła śpiewem pani Izabela Wiczak. Wręczone zostały również dyplomy dla rodzin, które wzięły udział w naszym konkursie plastycznym "Kartka okolicznościowa dla Niepodległej". Na pamiątkę tak ważnego jubileuszu w naszym ogrodzie został zasadzony dąb ufundowany przez Radę Rodziców oraz zakopana została kapsuła czasu z życzeniami naszych przedszkolaków dla Niepodległej Polski. Ten piękny i wyjątkowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci i sercach. Dziękujemy wszystkim za obecność i radosne świętowanie razem z nami! Cieszmy się Niepodległą Polską!!

Czytaj więcej...

Świętujemy 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości

9 listopada wpisał się w historię naszego przedszkola. Tego dnia świętowaliśmy 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przed południem odbyła się uroczysta akademia dla wszystkich dzieci naszego przedszkola. Dzieci z grupy "Kubuś Puchatek" zaprezentowały piękny spektakl słowno - muzyczny, a starszaki z gr "Muminki" zatańczyły poloneza - taniec narodowy. Wyświetlona została również prezentacja multimedialna o symbolach narodowych. Niewątpliwie wzruszający był moment odśpiewania Hymnu Polski - dokładnie o godz. 11:11 włączając się do ogólnopolskiej akcji "Bijemy rekord dla Niepodległej" nasze przedszkolaki oraz personel przedszkola odśpiewał 4 zwrotkowy Hymn. To była piękna uroczystość.

Czytaj więcej...

Dzień pomarańczowy

W piątek w naszym przedszkolu królował kolor pomarańczowy, zrobiło się jak w prawdziwej złotej jesieni. W tym dniu odbył się również koncert muzyczny, podczas którego poznaliśmy perkusje tylko w trochę innej wersji.

Czytaj więcej...

Przekazaliśmy dary do schroniska dla zwierząt

Nasza nauczycielka Pani Małgorzata w imieniu całej społeczności przedszkola, przekazała zebrane dary do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie.
Dzięki Państwa dobrym sercom i hojności zwierzęta przebywające w schronisku mają zapas pokarmu oraz kocyki które pomogą im przetrwać nadchodzącą zimę.
Serdecznie dziękujemy za włączenie się w naszą akcję "Bliżej pieska".

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały przedstawienie słowno muzyczne o jesieni dla zaproszonych gości - byłych pracowników przedszkola a także dla wszystkich pań i pana pracujących obecnie w naszej placówce. Wśród nas byli obecni również rodzice z Rady Rodziców, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowaną niespodziankę. To było bardzo wyjątkowe spotkanie i piękne przedstawienie.

Czytaj więcej...