Dzień Biały w przedszkolu

W naszym przedszkolu obchodzimy kolorowe dni, w poprzednim tygodniu kolorem przewodnim był biały - jak na zimę przystało. Mimo, ze za oknem brakowało śniegu to w naszych salach kolor biały był doskonale widoczny. Odbyło się wiele zabaw oraz powstały cudowne prace plastyczne - białe na białym.

Czytaj więcej...

Zimowy koncert

W piątek 15 lutego odbył się koncert muzyczny, podczas którego poznaliśmy historię pewnego małego pingwinka. Mieliśmy również okazję, by poznać nowy instrument muzyczny - klarnet. 

Czytaj więcej...

Koncert karnawałowy

 

 

Trwa karnawał - w naszym przedszkolu również. W piątek 12 stycznia odbył się koncert muzyczny podczas, którego odbyła się pierwsza zabawa karnawałowa. Przedszkolaki oprócz dobrej zabawy miały okazję poznać instrument dęty blaszany - puzon, a także dowiedzieć się jak karnawał obchodzony jest w różnych krajach.

 

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy

W karnawale same bale - niech i u nas tak się stanie.

Dziś nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą krainę, w której gościły niezwykłe postacie, a to wszystko za sprawą balu karnawałowego. W kolorowych przebraniach i z doskonałym humorem przedszkolaki wzięły udział we wspólnej zabawie, konkursach i tańcach. Dziś w przedszkolu można było spotkać wielu funkcjonariuszy służb mundurowych, indian, karateków, księżniczki, motylki, wróżki, różne zwierzątka. To był wspaniały, kolorowy dzień, przepełniony radością i śmiechem naszych przedszkolaków.

Czytaj więcej...

Zabawa ze św. Mikołajem

Nasze przedszkole przed Świętami odwiedził długo oczekiwany przez wszystkie dzieci Święty Mikołaj. Zabawę rozpoczęły tańce i konkursy prowadzone przez "Śnieżynkę", to było świetne przygotowanie do najważniejszego momentu. I wreszcie dzieci usłyszały dźwięk dzwonka i głos najważniejszego gościa. Ile było radości w oczach przedszkolaków mogą Państwo sobie wyobrazić.

Czytaj więcej...