Zajęcia otwarte w gr Jaś i Małgosia

W czwartek 8 listopada w grupie "Jaś i Małgosia" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, utrzymane w duchu zbliżającej się rocznicy Odzyskania Niepodległości. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności poprzez ćwiczenia gimnastyczne na wzór musztry wojskowej, pięknie recytowały wiersz "Katechizm polskiego dziecka" a takze wraz z rodzicami wykonały piekne godło Polski.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej...

Konkurs recytatorski

Chłopcy z grupy "Jaś i Małgosia" reprezentowali nasze przedszkole podczas konkursu recytotorskiego, którego temetyką była niepodległość Polski. Chłopcy bardzo dobrze się przygotowali i pięknie powiedzieli swoje wiersze. Dziękujemy i gratulujemy!

Czytaj więcej...

"Pola nadziei"

Nasza grupa wraz z całym przedszkolem bierze udziałw kacji, której głównym założeniem jest uwrażliwienie na drugiego człowieka. Wspólnie sadziliśmy cebulki żonkili.

Czytaj więcej...

Zdrowe szaszłyki

Przez cały tydzień dzieci z grupy "Jaś i Małgosia" poznawały jesienne warzywa i owoce. Na zakończenie tygodnia przedszkolaki robiły pyszne szaszłyki, bo wszyscy wiemy, że w tych darach jesieni jest wiele witamin. A dzięki witaminom mamy zdrowy organizm - nikt z nasz nie chce chorować.

Czytaj więcej...