Gość w gr Kot w butach

Przedszkolaki z grupy "Kot w butach" odwiedziła mama Michalinki, która poprowadziła zajęcia o higienie osobistej. Na kilka chwil sala grupy zamieniła się również w gabinet kosmetyczny. Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

Czytaj więcej...

Klocki matematyczne w gr "Kubuś Puchatek"

Już umiemy dobrze liczyć, więc nadszedł czas na "kolorowe liczby". Są to klocki w różnych kolorach którym przyporządkowane są liczby od 1 do 10 w zależności od długości klocka. Dzisiaj pierwsze takie zajęcie, a ponieważ to tydzień o zwierzętach egzotycznych - budowaliśmy też żyrafy.

Czytaj więcej...

Kosmos w gr Kot w butach

 

Przez cały tydzień odkrywaliśmy kosmos, zdobywając odznakę Kosmonauty. Poznaliśmy układ słoneczny, zbudowaliśmy rakiety, którymi wyruszyliśmy odkryć nową planetę. Podczas naszej podróży musieliśmy wykonać wiele zadań, poznaliśmy również mieszkańca nowej planety - ufoludka robota (bardzo dziękujemy Wiktorowi i jego mamie za możliwość pracy i zabawy z robotem). Podczas zajęć nie tylko rozwijaliśmy swoje umiejętności, zdobywaliśmy nową wiedzę, ale również uczyliśmy się pracy zespołowej. To był bardzo ciekawy tydzień.

Czytaj więcej...

Dzień kota w gr Kot w butach

Dzisiaj obchodziliśmy święto naszego grupowego bohatera. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o kotach domowych oraz tych dzikich, wykonywaliśmy kocie zadania np. łapanie myszek. Poznaliśmy kocich bohaterów bajek oraz wykonaliśmy pracę plastyczną.

Czytaj więcej...

Niezwykły gość w gr Kot w butach

W miniony czwartek naszą grupę odwiedziła rodzina Jagody z ich czworonożnym przyjacielem. Pies "Funt" okazał się tak samo podekscytowany wizytą jak nasze przedszkolaki. Ten bardzo przyjazny piesek chętnie bawił się z dziećmi, nawet wolał głaskanie niż swoje przekąski. Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej grupy.

Czytaj więcej...