Zajęcie otwarte w gr. Kot w butach

W środę 31.10 w grupie 4 latków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców.Przybyli goście mogli zobaczyć jak wyglądają nasze codzienne zajęcie dydaktyczne, a takze poobserwować jak pracują i bawią się ich dzieci. Rodzice bardzo aktywnie uczestniczyli we wspólnych zabawach oraz pomagali podczas pracy plastycznej. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej...

O emocjach w gr. "Kot w butach"

Dzisiaj dzieci z grupy "Kot w butach" odwiedziła mam Lilianki, która jest psychologiem. Rozmawialiśmy o emocjach, czym są, które są pozytywne, a które negatywne. Słuchaliśmy opowiadania o złości, która pojawia się czasem u każdego człowieka. Już wiemy, że możemy się złościć i jak się pozbyć tej emocji. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i ciekawe zajęcie.

Czytaj więcej...

Kolorowa matematyka

Czy matematyka musi być nudna i trudna? Otóż nie - udowodniły to dzieci z grupy "Kot w butach", które z wykorzystaniem kolorowych kubeczków uczyły się rytmów, kierunków w przestrzeni oraz budowały przestrzenne wieże. To była fajna i kolorowa zabawa.

Czytaj więcej...

Zajęcia z panią logopedą

Przedszkolaki z grupy "Kot w butach" pod czujnym okiem naszej pani logopedy, ćwiczyły swoje buzie i języki. Wszyscy bardzo się starali, bo przecież każdy chce ładnie mówić.

Czytaj więcej...

Kodowanie na dywanie

Dzieci z grupy "Kot w butach" po raz kolejny ćwiczyły swoje umiejętności orientacji w przestrzeni wykorzystując kodowanie na dywanie. Tym razem projektowaliśmy trasę zbierajac kropelki deszczu.

Czytaj więcej...