Kulinarne spotkanie w gr Kot w butach

W ramach cyklu "Kulinarne wtorki" grupę Kot w butach odwiedził tata i wujek Adyi. Pan Mansour pochodzący z Iranu przybliżył dzieciom kulturę oraz architekturę swojego kraju. Dzieci miały okazję wysłuchać ciekawych opowieści oraz obejrzeć kilka filmików przedstawiających ten ciekawy kraj. W drugiej części spotkania wspólnie wykonaliśmy tradycyjną irańską sałatkę - to były nowe doznania smakowe dla naszych przedszkolaków, a co ciekawe posmakował im szpinak :). Bardzo dziękujemy panu Piotrowi za zorganizowanie tak ciekawych zajęć.

Czytaj więcej...

Warsztaty chemiczne w gr "Kot w butach"

Wiadome jest, że najlepiej zdobywać wiedzę poprzez działania praktyczne. Doskonałą tego możliwość miały przedszkolaki z grupy Kot w butach, które podczas warsztatów chemicznych wykonywały różne doświadczenia zdobywając nową wiedzę o świecie. Oczywiście doświadczenia odbywały się pod czujnym okiem specjalistki. Dziękujemy rodzicom za zorganizowania tak ciekawych zajęć.

Czytaj więcej...

Spotkanie świąteczne gr Kot w butach

Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu naszych 4 latków.

Czytaj więcej...

Zajęcia z panią florystką

Dzieci z grupy "Kot w butach" uczestniczyły w zajęciach z panią florystką, pod której czujnym okiem powstały piękne stroiki świąteczne. Zdolne przedszkolaki.

Czytaj więcej...

Zajęcie otwarte w gr. Kot w butach

W środę 31.10 w grupie 4 latków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców.Przybyli goście mogli zobaczyć jak wyglądają nasze codzienne zajęcie dydaktyczne, a takze poobserwować jak pracują i bawią się ich dzieci. Rodzice bardzo aktywnie uczestniczyli we wspólnych zabawach oraz pomagali podczas pracy plastycznej. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej...