Krasnale w teatrze

Grupa Smerfy i Krasnale wybrała się na spektakl pt. ,,Ogród'' do Teatru Małego Widzą. Duża ilość śmiechu towarzyszyła nam podczas przedstawienia. Było wesoło i interesująco. A na koniec mogliśmy się pobawić na scenie wszystkimi rekwizytami wykorzystanymi podczas spektaklu.

Zdjęcia grupy Krasnale

Czytaj więcej...

Hodowla roślinek w Krasnalach

 

 

Nasze maluszki postanowiły założyć zielony ogródek w ich sali. Z pomocą Pań sadziły, siały różne kwiaty i zioła. Teraz będą dbać o nie i obserwować ich wzrost.

Czytaj więcej...

Zajęcia sensoryczne w Krasnalach

Przedszkolaki z najmłodszej grupy podczas zajęć miały okazję ćwiczyć swój zmysł dotyku. Wykonując różne zadania doświadczyły jak ten zmysł jest ważny w życiu. Doskonała zabawa i ćwiczenia w jednym.

Czytaj więcej...

Projekt budowle w gr Krasnale

Przedszkolaki z grupy Krasnale w ramach projektu o budowlach, uczyły się jak powstaje dom, na czym polega praca osób związanych z budowami, a także wybrały się na spacer w pobliże przedszkola by obserwować różne kształty i przeznaczenie budowli.

Czytaj więcej...

Krasnale w kosmosie

 

Maluszki przez cały tydzień odkrywały wszechświat, poznały układ słoneczny, budowały rakietę, dowiedziały się dlacego mamy dzień i noc.

 

Czytaj więcej...