Gość w gr Muminki

Grupę "Muminki" odwiedziła mama Jasia, która poprowadziła zajęcia prowadzone o pieniądzach. Dzieci poznały wartości, historię pieniędzyoraz zasady kupna i sprzedaży konsumenckiej. Bardzo dziękujemy za ciekawie spędzony czas.

Czytaj więcej...

"Koncert Kolęd i Pastorałek"

22 stycznia odbył się uroczysty "Koncert Kolęd i Pastorałek", w którym biorą udział wszystkie wawerskie przedszkola. Naszymi reprezentantami były przedszkolaki z grupy "Muminki". 

Czytaj więcej...

Święto Babci i Dziadka w gr Muminki

Przedszkolaki z najstarszej grupy serdecznie witały swoje babcie i dziadków w progach naszego przedszkola 22 stycznia. Z wdziękiem i radością zaprezentowały się w przedstawieniu słowno - muzycznym. Z wielką przyjemnością każdy przedskolak obdarował swoich najbliższych przygotowanym przez siebie upominkiem.

Czytaj więcej...

Warsztaty chemiczne w gr "Muminki"

Przedszkolaki z najstarszej grupy na kilka chwil zamieniły się w małych chemików. Pod czujnym okiem specjalisty zgłębiali tajniki różnych reakcji chemicznych. To były bardzo ciekawe, niecodzienne zajęcia.

Czytaj więcej...

Zajęcie otwarte w gr. "Muminki"

Przedszkolaki z najstarszej grupy gościły podczas zajęć dydaktycznych swoich rodziców. Podczas zajęć otwartych rodzice mogli obserwować swoje dzieci podczas wykonywania różnych zadań tematycznych oraz zabaw ruchowych. Całe zajęcie było związane z pracą górników, dzięki czemu dzieci miały okazję poznać ten trudny zawód. Podczas zajęć powstały przy nieocenionym udziale rodziców tradycyjne czapki górników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicówm, którzy uczestniczyli w zajęciach.

Czytaj więcej...