Turniej piłki nożnej

Chłopcy z grupy Muminki reprezentowali nasze przedszkole podczas Turnieju Piłki Nożnej przedszkolaków. Emocji było co nie miara, chłopcy dzielnie walczyli, a kazdy gol był na wagę złota. BRAWO chłopcy!!

received 2038861592808956

Czytaj więcej...

Zajęcia ze studentami ASP

Po raz kolejny dzieci z grupy "Muminki" gościły studntów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dzięki wspólnym zajęciom nasze przedszkolaki poznały kolejne techniki plastyczne i rozwijały swoją wyobraźnie i zmysł artystyczny.

DSC01483

Czytaj więcej...

Zajęcia o emocjach z mamą Michała

Grupę "Muminki" odwiedziła mama Michała, która jest psychologiem. W bardzo ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o emocjach i tych pozytywnych i tych negatywnych. Przedszkolaki wspólnie zastanawiały się jak można okazywać różne emocje i jak radzić sobie z tymi negatywnymi. To było bardzo interesujące spotkanie. Dziękujemy!

DSC00787

Czytaj więcej...

Zajęcia ze studentami ASP

Przedszkolaki z grupy "Muminki" po raz kolejny gościły studentów Akademii Sztuk Pięknych i wyczarowały z ich pomocą niezwykłe prace. Zdolne mamy dzieci, prawda?

DSC01195

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne ze studentami ASP w Muminkach

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie plastyczne ze studentami Akademii Sztuk Pięknych podczas którego dzieci z grupy Muminki miały okazję wykonać bardzo ciekawe prace przestrzenne. Kto wie może wśród naszych starszaków jest jakiś przyszły artysta plastyk światowej sławy? :)

IMG 5213

Czytaj więcej...