Sadzimy kwiaty z tatą Antka

Dzieci z grupy "Smerfy" gościły tatę Antka, który przywiózł dla dzieci piękne, kolorowe kwiaty. Wspólnie z dziećmi zaarangował drewniane skrzynki, zmieniając je w mini ogrody. Oczywiście we wszystkich pracach pomagały nasze sprytne przedszkolaki.

received 1805546483086576

Czytaj więcej...

Przyjaciel (Nie)potrzebnej książki

W grupie "Smerfy" realizowany był projekt "Przyjaciel (Nie)potrzebnej książki" pod patronatem wydawnictwa "Bliżej Przedszkola". Celem akcji było odnalezienie w biblioteczce przedszkolnej i w domowych zbiorach książeczek, których już nie czytamy i za pośrednictwem wydawnictwa przekazanie ich innym, potrzebującym dzieciom.

received 1806874019620489

Czytaj więcej...

Zajęcia z psem w Smerfach

Dzieci z grupy "Smerfy" podczas zajęć gościły panią ze stowarzyszenia "Zwierzęta ludziom" ze swoim psem. Dzięki informacjom przekazanym przez goscia nasze przedszkolaki wiedzą już jak właściwie się zachowywać w obecności zwierząt również tych których nie znamy i są bez właściciela.

DSC01627

Czytaj więcej...

Rakiety kosmiczne

W ostatnim tygodniu dzieci z gr "Smerfy" poznawały kosmos, aby tam się udać budowały rakiety kosmiczne przy okazji utrwalając figury geometryczne.

20180426 094928

Czytaj więcej...

Matematyka na wesoło

Matematyka jest królową nauk! Niektórzy się jej boją i w szkole mają problemy z rozwiązywaniem zadań matematycznych, dlatego już od najmłodszych lat poprzez zabawę poznajemy tą dziedzinę nauki. Nasze "Smerfy" wiedzą, że matematyka nie musi być nudna, poprzez różne zabawy uczą się kolejnych pojęć oraz rozwijają myślenie operacyjne.

DSC01276

Czytaj więcej...