Smerfy w teatrze

Grupa Smerfy i Krasnale wybrała się na spektakl pt. ,,Ogród'' do Teatru Małego Widzą. Duża ilość śmiechu towarzyszyła nam podczas przedstawienia. Było wesoło i interesująco. A na koniec mogliśmy się pobawić na scenie wszystkimi rekwizytami wykorzystanymi podczas spektaklu.

Zdjęcia grupy Smerfy

Czytaj więcej...

Ćwiczenia gimnastyczne w Smerfach

"Gimnastyka to zabawa, to dla dzieci fajna sprawa, ręce w górę, w przód i w bok, skłon do przodu, przysiad, skok..." W piątek naszą grupę odwiedziła mama Mai i pokazała nam w jaki sposób pobudzić nasze ciało do pracy. Dziękujemy bardzo za atrakcyjnie spędzony czas.

Czytaj więcej...

Smerfy i wielkanocne zające

W środę poczuliśmy klimat Świąt, które zbilizaja sie wielkimi krokami. Razem z panią Ania - mama Polo tworzyliśmy piękne kolorowe zające, z których na koniec zrobiliśmy girlandy. Dziękujemy pani Ani za te kreatywne i twórcze zajęcia.

Czytaj więcej...

Wiosenny spacer Smerfów

 

 

 

W poniedziałek będąc na spacerze mieliśmy okazję podziwiać okoliczną przyrodę.

Czytaj więcej...

Zabawy Smerfów

Smerfy doskonale bawiły się wykorzystując "interaktywny dywan". Oprócz świetnej zabawy była to okazja, aby doskonalić koordynację ruchową, spostrzegawczość, dynamikę, cierpliwość, kreatywność, umiejętność zabawy w zespole. A to wszystko w piątkowe przedpołudnie.

Czytaj więcej...