Jaś i Małgosia

jas-malgosia

Grupa III „JAŚ I MAŁGOSIA”

Gr. III „Jaś i Małgosia”.

NAUCZYCIELE:                                     Woźna:
mgr Dorota Biała                                   Beata Ataman
mgr Grażyna Konicka

Grupa liczy 23 dzieci, wśród których jest 13 dziewczynek i 10 chłopców. Większość zespołu to 6-latki (17 dzieci), które w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. To jedna z dwóch najstarszych grup w przedszkolu- niektóre dzieci uczęszczają do naszej placówki już czwarty rok. Dzieci śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Pomimo połączenia dzieci z różnych grup, są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi.  W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci będą poszerzać wiedzę , rozwijać swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie będzie wykonywanie zadań w kartach pracy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.