Kot w butach

mgr Małgorzata Cichocka

Woźna
Teresa Sochacka

Jesteśmy grupą czterolatków, choć wśród nas jest również troje 3 latków. Połowa dzieci z nazej grupy juz w zeszłym roku uczęszczała do tego przedszkola, a połowa dołączyła do nas w tym roku. Pierwsze dni po wakacjach dla wielu z nas były trudne bo ciężko było rozstać się z rodzicami a tęsknota w ciągu dnia wywoływała łzy w naszych oczkach. Teraz już chętnie wędrujemy rano do przedszkola bo wiemy że czekają tu na nas koledzy i koleżanki, fajne zabawki i uśmiechnięte panie, które w razie potrzeby przytula prawie tak dobrze jak mama.
 Bardzo lubimy się razem bawić, śpiewać i tańczyć. Chętnie słuchamy opowiadań czytanych przez nasze panie, a także malować farbami i rysować. Powoli uczymy się zasad panujących w przedszkolu i jak na 4 latki przystało jesteśmy już prawie samodzielni. Jesteśmy bardzo ciekawi otaczającego nas świata i w jego poznaniu pomoże nam program "Wokół przedszkola" oraz programy wspierające "Przedszkolak podróżnikiem", "Dziecięca matematyka" E. Gruszczyk – Kolczyńskiej i inne. Będziemy razem z naszymi paniami realizować kilka projektów ogólnopolskich. Razem z pozostałymi dziećmi naszego przedszkola będziemy uczestniczyć w teatrzykach i koncertach, czeka nas również zabawa ze Św. Mikołajem i bal karnawałowy. Przygotujemy tez kilka niespodzianek dla rodziców oraz babć i dziadków. To na pewno będzie bardzo ciekawy i wesoły rok.