Kubuś Puchatek

mgr Alicja Sobota                          Barbara Kot
mgr Mariola Tomasik

Czesć!
Jesteśmy jedyną w przedszkolu grupą dzieci pięcioletnich. Większość stanowią chłopcy 18 i 7 dziewczynek.W takim zespole jesteśmy pierwszy rok, wiec trochę czasu zajmie nam poznanie się. Lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe zarówno w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki uwielbiają rysować, a ich prace są staranne i kolorowe. Niektórzy z nas potrafią ułożyć puzzle z wielu części. Będziemy się uczyć być dla siebie miłymi, szanować pracę swoją i innych, uczyć się samodzielności jak również współdziałania, dokonywania wyborów i dostrzegania możliwości pójścia na kompromis. Podczas zajęć będziemy się starać dłużej skupiać uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Nie zabraknie też czasu na zabawę podczas której musimy nauczyć się nie krzyczeć, gdyż jesteśmy bardzo głosni. Zapraszamy do galerii zdjęć naszej grupy.