Kubuś Puchatek

Nauczycielki:                                          Woźna:
mgr Marzanna Chojnacka                          Zofia Ksperska
mgr Aneta Surała

Witamy w świecie „ Kubusia Puchatka”. U nas zawsze jest wesoło. Mamy piękną dużą sale, swoje szufladki oraz wspaniałe kąciki zabaw. My się w tutaj nigdy nie nudzimy ! Jesteśmy super grupą, w której mamy wielu wspaniałych przyjaciół, a nasze Panie codziennie pokazują nam wiele ciekawych rzeczy i opowiadają wspaniałe ciekawostki.

Chodzimy na spacery, bawimy się na placu zabaw przedszkolnym i przede wszystkim jesteśmy bardzo samodzielni – w końcu mamy już 5 lat! Znamy kodeks przedszkolaka i dzielnie go przestrzegamy. Szanujemy nasze zabawki, książki a przede wszystkim w tym roku każdy z nas ma możliwość zostania dyżurnym i jest odpowiedzialny za wyznaczone kąciki w Sali. Jest to dla nas nie lada wyzwanie i jesteśmy z tego bardzo dumni!

Cieszymy się, że bo tak długiej przerwie mogliśmy wrócić do przedszkola, do naszych zabawek i tej wspaniałej radosnej atmosfery, którą wspólnie budujemy. Mamy nadzieje, że ten rok szkolny nie przyniesie nam żadnych niespodzianek i będziemy mogli codziennie przechodzić przez próg naszego cudownego Bajkowego Przedszkola !