Muminki

Nauczycielki:                                            Woźna:
mgr Sylwia Rafał                                       Beata Raczkowska
mgr Małgorzata Cichocka

Jesteśmy grupą sześciolatków, choć wśród nas jest również trojepięcioro 5 latków. To już nasz kolejny rok w tym przedszkolu i trzeci w takim składzie. Chętnie wędrujemy rano do przedszkola bo wiemy że czekają tu na nas koledzy i koleżanki, fajne zabawki i uśmiechnięte panie, które w razie potrzeby przytula prawie tak dobrze jak mama i wymyślają dla nas wiele ciekawych zajęć.
 Bardzo lubimy się razem bawić, śpiewać i tańczyć. Chętnie słuchamy opowiadań czytanych przez nasze panie, a także malować farbami i rysować. Jesteśmy bardzo ciekawi otaczającego nas świata i w jego poznaniu pomoże nam program "Wychowanie przedszkolne" wyd. MAC oraz programy wspierające "Przedszkolak podróżnikiem", "Dziecięca matematyka" E. Gruszczyk – Kolczyńskiej i inne. Będziemy razem z naszymi paniami realizować kilka projektów ogólnopolskich. W zeszłym roku szkolnym rozpoczęliśmy naukę czytania zgodnie z metodą Pani Ireny Majchrzak "Odimienna metoda nauki czytania", w tym roku będziemy kontynuować poznawanie świata liter, a możemy się pochwalić, że jesteśmy w tym coraz lepsi! Razem z pozostałymi dziećmi naszego przedszkola będziemy uczestniczyć w teatrzykach i koncertach, czeka nas również zabawa ze Św. Mikołajem i bal karnawałowy. Przygotujemy tez kilka niespodzianek dla rodziców oraz babć i dziadków. To na pewno będzie bardzo ciekawy i wesoły rok.