Z MAMĄ, TATĄ W DOMU

SZANOWNI PAŃSTWO,
ze względu na zaistniałą sytuację zawieszenia zajęć w przedszkolach dzieci zmuszone są do przebywania w domach. To trudny czas zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W związku z tym chcielibyśmy zaproponować naszym przedszkolakom, za Państwa pośrednictwem, uczestnictwo w grach i zabawach przygotowywanych przez naszych nauczycieli. W tym dziale będziemy zamieszczali materiały, które będziecie Państwo mogli wykorzystać w pracy ze swoimi dziećmi, sklasyfikowane w różne tematyczne kąciki ikąciki poszczególnych grup. Mamy nadzieję, że nasze pomysły pomogą Państwu zorganizować czas Waszym pociechom ciekawie, pożytecznie i „bez nudy” wspierając ich wszechstronny rozwój..

Kącik psychologiczny

DRODZY RODZICE!
Zachęcamy Państwa do rozmów z dziećmi o tym, co się teraz dzieje w związku z epidemią. Dzieciom z pewnością trudno jest zrozumieć obecną sytuację: dlaczego nie chodzimy do przedszkola, nie odwiedzamy dziadków...  Choć nie wszystko rozumieją, odczuwają lęk i niepokój. Słyszą różne komunikaty np. z rozmów, telewizji... Warto o tym rozmawiać i oswajać ich z tym tematem, żeby zmniejszać ich lęk i niepewność.

Przydatne materiały znajdziecie Państwo w KĄCIKU PSYCHOLOGICZNYM

Organizacja zdalnego wsparcia dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

SZANOWNI PAŃSTWO,
w związku z zaistniałą sytuacją, proponujemy Państwu nowe formy pracy w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Ćwiczenia aparatu artykulacyjnego, ćwiczenia oddechowe oraz słuchowe, które może wykonywać każde dziecko, zamieszczone są na naszej stronie w zakładce KĄCIK LOGOPEDYCZNY
Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.