Język angielski

Tym razem podczas wirtualnego przedszkola dowiemy się wszystkiego o deszczu i pogodzie. Przedszkolaku, wyjmij parasolkę i zacznij śpiewać: "It's raining, it's pouring! Każde z zajęć rozpoczyna się miłym powitaniem piosenką i tańcem, są ciekawe mini-lekcje oraz historie z flanelowej tablicy o… .

materiały do zajęć - plik do pobrania

materiały do zajęć- plik do pobrania

materiały do zajęć - plik do pobrania

Lekcje języka angielskiego

Tym razem w  wirtualnym przedszkolu poznamy 5 zabawnych rymowanek. W przeciwieństwie do bajek, które są opowieściami, rymowanki to łatwe do zapamiętania wiersze, mają postacie, rymy i nowe słowa. Ważne jest, aby zapamiętać kilka z nich. Zachęcamy do oglądania zajęć!

Język angielski - propozycje zajęć

Tym razem w  wirtualnym przedszkolu prezentujemy 5 zabawnych filmów z kręgu wiosennego dla dzieci. Wiosna to sezon, w którym zaczyna się pojawiać nowe życie - drzewa i kwiaty kwitną, rodzą się młode zwierzęta, a pogoda zaczyna się ocieplać. Świętujmy to razem z Panią Jamie White!

Lekcje języka angielskiego

Drodzy rodzice przedstawiamy kolejne materiały i lekcje wirtualne języka angielskiego.

Pani Jamie White wspomina o panu Fredzie Rogersie, który jest znany z tego, że powiedział: „Gdy byłem chłopcem i widziałem przerażające rzeczy w wiadomościach, moja mama mówiła do mnie:„ Szukaj pomocników. Zawsze znajdziesz ludzi, którzy pomagają.”

Podczas wirtualnego kręgu w tym tygodniu Pani Jamie White robi to, co radzi nam pan Rogers. Przygląda się wszystkim pomocnikom, którzy wokół nas dbają o bezpieczeństwo, zdrowie, wyżywienie i wykształcenie. Będzie o nich śpiewać, grać w gry i znajdzie przyjazne dla dzieci sposoby, aby pokazać im, jak bardzo doceniamy ich bezinteresowność.

Zapraszamy do oglądania Virtual Preschool - Community Helpers!

Lekcje języka angielskiego

Seria poniższych zajęć dotyczy kolorów. Dzieci dowiedzą się, co się stanie, gdy kolory zostaną wymieszane. Przekonają się, że nawet po najgłośniejszej i najstraszniejszej burzy słońce zawsze znów świeci. Zobaczą także, że potwory nie są prawdziwe i nie muszą być przerażające.

Filmik nr 2:

Filmik nr 3:

Filmik nr 4:

Oraz materiały do pracy z dzieckiem

Więcej artykułów…

1. Zajęcia 1