Lekcje języka angielskiego

Drodzy rodzice przedstawiamy kolejne materiały i lekcje wirtualne języka angielskiego. 
 
Pani Jamie White wspomina o panu Fredzie Rogersie, który jest znany z tego, że powiedział: „Gdy byłem chłopcem i widziałem przerażające rzeczy w wiadomościach, moja mama mówiła do mnie:„ Szukaj pomocników. Zawsze znajdziesz ludzi, którzy pomagają.”
 
Podczas wirtualnego kręgu w tym tygodniu Pani Jamie White robi to, co radzi nam pan Rogers. Przygląda się wszystkim pomocnikom, którzy wokół nas dbają o bezpieczeństwo, zdrowie, wyżywienie i wykształcenie. Będzie o nich śpiewać, grać w gry i znajdzie przyjazne dla dzieci sposoby, aby pokazać im, jak bardzo doceniamy ich bezinteresowność.
 
Zapraszamy do oglądania Virtual Preschool - Community Helpers!
 
 
Filmik nr 1: 
 
Materiał do pracy - plik pdf
 
Filmik nr 2: 
 
Materiał do pracy  - plik pdf

Filmik nr 3: 
Materiał do pracy  - plik pdf
 
Filmik nr 4:
 
Materiał do pracy   - plik pdf
 
Filmik nr 5:
 
Materiał do pracy  - plik pdf