Wycieczka do teatru

12 czerwca dzieci z grup "Krasnale" i "Smerfy" brały udział w spektalu "Światy równoległe" w Teatrze Małego Widza. To było bardzo ciekawe doświadczenie dla naszych zmysłów, a dla wielu dzieci sam przejazd autokarem był wielką atrakcją :)

20180612 111152

Czytaj więcej...

Piknik rodzinny

W sobotę 9 czerwca na terenie naszego przedszkola było tłumnie i gwarno a to wszystko za sprawą PIKNIKU RODZINNEGO. Na scenie odbyły się występy wszystkich grup przedszkolnych, przedstawienie pt" Murzynek Babmo" w wykonaniu rodziców grupy "Kubuś Puchatek", występy wokalne. Dodatkowo odbył się pokaz sztuczek piłkarskich w wykonaniu sportowców z PKS Radość, pokaz karate oraz zabawa muzyczna z zespołem "Jaś". przygotowane były również rózne stoiska i kąciki - plastyczny, Kocham Cię Polsko, sportowy, muzyczny, foto budka, loteria fantowa, kawiarenka oraz grill. Odwiedzili nas także strażacy z OSP Józefów. kto nie był na pikniku niech żałuje bo było wiele zabawy, radości, muzyki.

DSC02328

Czytaj więcej...

Olimpiada sportowa

Dzieci z grup "Kubuś Puchatek" oraz "Muminki" wzięły udział Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków, podczas której brały udział w róznych konkurencjach sprawdzajac swoje możliwości i umiejętności. Na zakończenie olimpiady każdy przedszkolak otrzymał medal - niech będzie on pierwszym w przyszłej galerii sportowej każdego dziecka, bo ruch to zdrowie.

DSC02102

Czytaj więcej...

Dzień dziecka

1 czerwca - wiadomo ważna data dla każdego dziecka. W naszym przedszkolu jak co roku pamiętaliśmy o Międzynarodowym Dniu Dziecka, przed południem odbyła się impreza taneczna na placu przedszkolnym. Były tańce, konkursy, śpiewy i wiele radości na twarzach naszych przedszkolaków.

DSC02050

Czytaj więcej...

Kolorowo na placu zabaw

Wiosna jest piękna, mieni się tysiacem kolorów. Również nas plac zabaw jest pełny zieleni i pięknie kwitnacych drzew.

received 1796390567335501

 

Czytaj więcej...