Spotkanie z alpakami

 

Niedawno nasze przedszkole odwiedziły ciekawe zwierzęta, większość dzieci widziała je pierwszy raz w życiu. Alpaki bo o nich mowa są niezwykle przyjacielskie i cierpliwe choć trochę uparte. Wszystkim dzieciom bardzo podobało się to spotkanie.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć poszczególnych grup.

Czytaj więcej...

Piknik rodzinny

1 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny, oj działo się... Wszystkie grupy zaprezentowały się w piosence lub tańcu, wesołą, taneczną zabawę poprowadził zespół Puenta. Na terenie placu zabaw znalazły się kącik plastyczny i sportowy, dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, kawiarenka, grill i oczywiście najlepsze na świecie naleśniki i gofry. Jak się okazało świetną atrakcją dla dzieci był wóz strażacki oraz możliwość "gaszenia mini pożaru" :) z tej atrakcji korzystały zarówno dzieci jak i rodzice. Każdy mógł sprawdzić również czy ma poczucie rytmu, grając na perkusji. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień wiosny

21 marca - tą datę doskonale znają i duzi i mali. Wiosna zawitała - również w naszym przedszzkolu. W czwartek we wszystkich grupach zrobiło się bardzo zielono i wesoło - to był dzień zielony. Wspólnie wszystkie dzieci przedszkola witały nową porę roku  - w wesołym, muzycznym korowodzie przeszliśmy ulicami naszego miasta. Śpiewajac piosenki o wiośnie, grajac na instrumentach prosiliśmy, aby wiosna zadomowiła się u nas już na dobre.

Czytaj więcej...

Spotkanie ze strażakami

Dzieci z gr.Muminki i Kubuś Pucharek były w Klubie Kultury w Radości na spotkaniu ze strażakami.

Czytaj więcej...

Fascynujący świat pszczół

W poniedziałek w naszym przedszkolu gościliśmy pana pszczelarza. Dzięki zorganizowanym przez rodziców warsztatom wszystkie grupy przedszkolne mogły wysłuchać ciekawych opowieści o życiu tych pożytecznych owadów, obejrzeć prawdziwe ule, posmakować słodkiego miodu, a takze przyjrzeć się z bliska żywym owadom. To było bardzo ciekawe spotkanie.

Czytaj więcej...