Dzień biały

 

W naszym przedszkolu obchodzimy kolorowe dni, w poprzednim tygodniu kolorem przewodnim był biały - jak na zimę przystało. Mimo, ze za oknem brakowało śniegu to w naszych salach kolor biały był doskonale widoczny. Odbyło się wiele zabaw, dzieci oglądały prezentacje multimedialne o Antarktydzie, powstały również cudowne prace plastyczne.

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek - to osoby, które w życiu dziecka są na wagę złota! Bo kto najpiękniej opowiada o otaczającym dzieci świacie i czasach dawnych, kto piecze najpyszniejszą szarlotkę, kto ma zawsze czas na zabawę, kiedy świat tak szybko pędzi...

Przedszkolaki ze wszystkich grup gościły swoje ukochane babcie i dziadków podczas uroczystości z okazji ich święta. W przygotowanych przez siebie przedstawieniach słowno - muzycznych okazały wdzięczność i miłość tym bardzo ważnym osobom w swoim życiu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

Czytaj więcej...

Koncert świąteczny

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami - jak co roku w przedszkolu przeżywaliśmy chwile wzruszeń podczas światecznego spotkania. W tym roku trochę inaczej przedszkolaki wprowadziły swoich bliskich w klimat świąteczny. W dniach 18 oraz 19 grudnia odbyły się koncerty świąteczne pt. "Jest taki dzień", podczas których wszystkie grupy zaprezentowały przygotowane kolędy, pastorałki. To było ogromne przeżycie dla dzieci oraz pracowników przedszkola.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze koncerty.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy

W karnawale same bale... niech i u nas tak się stanie...

 I stało się długo wyczekiwany bal przebierańców odbył się w naszym przedszkolu 29 stycznia. Na te chwile przedszkole zamieniło się niezwykłą krainę księżniczek, postaci z różnych bajek, policjantów i strażaków, zwierzątek. Wszyscy w doskonałych humorach bawili się podczas konkursów, tańców przy iście karnawałowej muzyce. Było głośno i wesoło - to była świetna zabawa.

Aż żal, że bal jest tylko raz w roku.

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj w przedszkolu

Długo oczekiwany przez dzieci gość specjalny zawitał do naszego przedszkola. Brak śniegu nie przeszkodził Św. Mikołajowi przyjechać do nas z dalekiej północy. Razem ze śnieżynką - pomocnikiem Mikołaja przygotowaliśmy piękne powitanie dla naszego gościa, a wraz z nim doskonale się bawiliśmy przy zimowej i światecznej muzyce. Św. Mikołaj spojrzał dzieciom głęboko w oczy i orzekł, ze były na tyle grzeczne w ciagu całego roku, że zasługują na prezenty :) - oby tak dalej.

Czytaj więcej...