Wycieczka grupy Kot w Butach

Nasze przedszkolaki odwiedziły Nadleśnictwo Celestynów. Podczas spaceru ścieżką edukacyjną poznały florę terenów bagiennych, poznały również jak zbudowany jest las i jakie mieszkają w nim zwierzęta. To była bardzo interesujaca przygoda.

DSC01921

Czytaj więcej...

Zajęcia z psem

Dzieci z grupy "Kot w butach" miały okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących opieki nad psami. Dzięki pani ze stowarzyszenia "Zwierzęta ludziom" dowiedziały się również jak zachować się gdy na spacerze spotkamy zwierzę bez właściciela.

DSC01317

Czytaj więcej...

Uczymy się jak udzielać pierwszej pomocy

Dzieci z grupy "Kot w butach" z wielkim zainteresowaniem słuchały pani Anety- mamy Zosi, która opowiadała i pokazywała jak udzielać pierwszej pomocy. Każdy miał również samodzielnie spróbować pomóc koleżance lub koledze. Z pewnością teraz przedszkolaki będą wiedziały jak zachować się w trudnej sytuacji. Pani Aneto serdecznie dziękujemy za te ciekawe zajęcia.

received 1234681336668438

Czytaj więcej...

Zajęcia logopedyczne w gr. "Kot w butach"

Ćwiczenie narządów mowy jest bardzo ważne być prawidłowo wypowiadać wszystkie głoski. Pani logopeda oprócz zajęć indywidualnych prowadzi również zajęcia ze wszystkim dziećmi - dziś ćwiczyły przedszkolaki z grupy "Kot w butach"

Czytaj więcej...

Występ dzieci z grupy "Kot w butach"

Nasze przedszkolaki - Maja, Julia i Kuba wystąpiły podczas V Wawerskiego Przeglądu Piosenki Przedszkolnej "Skowronek". Tegorocznym tematem przewodnim były piosenki o Polsce. Nasi reprezentanci zaśpiewali piosenkę pt.: "Mój dom".

received 1233559446780627

Czytaj więcej...