Wycieczka do Stajni Celinów

Przedszkolaki z grupy Kot w butach odwiedziły "Stajnię Celinów". Podczas zabawy tematycznej "Księżniczki i rycerze" dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o koniach, doskonale bawić się wykonując różnorodne zadania. Przedszkolaki mogły również spróbować swoich sił w jeździe konnej. To były nowe, bardzo ciekawe doświadczenia.

Czytaj więcej...

Warsztaty ekologiczne w gr Kot w butach

Już w sobotę 30 marca odbędzie się coroczna akcja "Godzina dla ziemi". Przedszkolaki z grupy Kot w butach już dziś rozmawiały o środowisku naturalnym i jak o niego dbać, biorąc udział w ekologicznym quizie. Gośćmi specjalnymi zajęć były mama Helenki i mama Lili, które przygotowały quiz oraz wykonały wraz z dziećmi ekoludki. Bardzo dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie, będziemy czekać, aż naszym ekoludkom wyrosną czupryny z zasianego owsa.

Czytaj więcej...

Dzień zielony w gr Kot w butach

Przedszkolaki z grupy Kot w butach dzielnie przygotowywały się do nadejścia wiosny. Poznały zwiastuny wiosny i zwyczaje związane z powitaniem tej pory roku - wspólnie przygotowały Marzannę. Natomiast podczas dnia zielonego dzieci w wesołych nastrojach świetnie się razem bawiły.

Czytaj więcej...

Goście w gr Kot w butach

Naszą grupę odwiedziła mama Sofijki i mama Jagódki, z którymi wykonaliśmy piękne, kolorowe kubki. Bardzo dziękujemy za ciekawe i twórcze spotkanie.

Czytaj więcej...

Zdrowe i smaczne tosty

Przez cały tydzień dzieci z gr. Kot w butach zgłębiały tajniki kulinarne. Każdy dzielił się tym co lubi jeść najbardziej, poznaliśmy piramidę zdrowego jedzenia. Każdy przedszkolak przygotował również w domu przepis do naszej wspólnej książki kucharskiej. Na zakończenie projektu odwiedziły nas mama Piotrusia i mama Soni, które pomogły nam przyrządzić smakowite i zdrowe tosty. Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

Czytaj więcej...