Zabawa tematyczna sklep

 
Przedszkolaki z gr Kubuś Puchatek stworzyły swojej sali kącik tematyczny - sklep. Podczas zakupów uczyły się ważenia, dodawania i odejmowania, rozpoznawania nominałów a także cierpliwości oczekując w długiej kolejce :)
 

Ćwiczenia sensoryczne

Grupa Kubus Puchatek spędziła aktywne  popołudnie na pobudzaniu zmysłu dotyku poprzez wykorzystanie fantastycznych plansz sensorycznych. Dodatkowo, bawiliśmy się świetnie tworząc z wykorzystanych plansz sensorycznych zawody. Nauczylismy się ze nie zawsze trzeba wygrywać

Czytaj więcej...

Sensorycznie

Grupa Kubuś Puchatek spędziła ciekawe popołudnie na zabawach sensorycznych, które w prosty sposób dostarczają różnorodnych bodźców dla zmysłów naszych dzieci. Wykonane przez nas pomoce będą nam długo służyły A wspaniałych doznań z nimi związanych nigdy nie zabraknie.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Muzyki w gr Kubuś Puchatek

 

 

1 października świętowaliśmy Światowy Dzień Muzyki, oglądaliśmy film edukacyjny o Bazyliszku w Filharmonii poznając różne instrumenty muzyczne oraz samodzielnie tworzyliśmy muzykę z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych.

Czytaj więcej...

Jesienny spacer

 

 

Przedszkolaki z grupy Kubuś Puchatek podczas jesiennego spaceru.

Czytaj więcej...

W poszukiwaniu jesieni

Dzieci z grupy Kubuś Puchatek wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu jesieni.
Dzięki wnikliwej obserwacji przedszkolaki odnalazły oznaki tej pory roku: grzyby w lesie, kolorowe liści na drzewach, wiewiórkę zbierającą zapasy na zimę.

Czytaj więcej...