Kubuś Puchatek w Centrum Kultury

Okres przedświąteczny, to czas w którym Mikołaja można spotkać w wielu miejscach. My spotkaliśmy go w miejskiej bibliotece w Klubie Kultury. Wybraliśmy się tam dzisiaj w" piękne zimowe"przedpołudnie. Była super zabawa z Zosią i Mikołajem.

 

Czytaj więcej...

Straż miejska w gr Kubuś Puchatek

W grupie Kubuś Puchatek pojawił się nietypowy gość - pani funkcjonariuszka Straży Miejskiej. W ramach cyklu spotkań , dzieci będą poznawały zasady zachowywania się w sposób bezpieczny na ulicy oraz w domu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.

Czytaj więcej...

Dynie na wesoło

Dynie to typowe jesienne warzywa, sześciolatki z grupy Kubuś Puchatek nie tylko poznały to warzywo i dowiedziały się jakie potrawy można z nich przygotować, ale również wykorzystały do zabawy plastycznej. Efekt był zadziwiający.

Czytaj więcej...

Jedwabny szlak

W zeszłym tygodniu gościł w naszej grupie tata Marka. Pan Krzysztof opowiadał nam o swoich podróżach a konkretnie o JEDWABNYM SZLAKU czyli karawanach które przemierzały trasę z Chin do Europy. Zajecia byly bardzo ciekawe nawet Marek zademonstrowal nam własnoręcznie wyknaną makietę przedstawiającą sposób wydobywania rabinów.  Dziękujemy.

 

Czytaj więcej...

Olimpiada sportowa

Nasze sześcio i pięciolatki z grupy Kubuś Puchatek reprezentowały przedszkole podczas Olimpiady sporotwej przedszkolaków. W spotkaniu tym uczestniczyły reprezentacje wszystkich wawerskich przedszkoli. Była to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i sprawność fizyczną. Każdy doskonale zna maksymę "Sport to zdrowie", naszze przedszkolaki również. 

Czytaj więcej...