Grupa I

Krasnale

Grupa dzieci 3 - letnich

Nasza grupa to dzielne 3 latki, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w Bajkowym Przedszkolu. Dlatego też nasze działania mają na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju w różnych dziedzinach działalności dziecka. Każdy dzień w przedszkolu to dla maluszków nowe wyzwania i doświadczenia. Dzieci uczą się zasad współżycia w grupie rówieśniczej, samodzielności, kształtowania codziennych nawyków higienicznych, dbania o bezpieczeństwo swoje i innych. Zabawy ruchowe, muzyczne, plastyczne przeplatają się z poznawaniem nowych umiejętności, a tym samym rozwijają wiarę we własne siły i możliwości. Nie mamy wątpliwości, że nasze maluszki z uśmiechem na twarzach z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla dzieci niezapomnianym przeżyciem.

Pomagać im w tym będą: pani Marlena, pani Małgorzata, pani Izabela oraz pani Aleksandra i pani Małgorzata.