Poranna gimnastyka

Ruch to zdrowie - wszyscy o tym wiemy. Teraz w tym trudnym czasie mamy mało ruchu i możliwości do podejmowania aktywności fizycznej dlatego zachęcamy do codziennych ćwiczeń porannych - tak na rozgrzewkę.

Prezentujemy dwa krótkie zestawy ćwiczeń:

ćwiczenia poranne cz. 1 - plik doc

ćwiczenia poranne cz 2 - plik doc

Ruch to zdrowie - kilka zabaw ruchowych

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci! 
Zapraszamy Was do szybkiej, zwinnej, energicznej zabawy ! Aktywność ruchowa w życiu każdego dziecka pełni bardzo ważną rolę. Dlatego też, przedstawiamy Wam- drodzy rodzice-kilka ciekawych przykładów zabaw ruchowych, które wspólnie, z rodzeństwem, możecie wykonać w domu. Powodzenia!
 

Domowe zabawy ruchowe dla dzieci

Prezentujemy Państwu zabawy ruchowe, do których nie potrzeba wielu dodatków. Zachęcamy do ćwiczeń wspólnie z dziećmi.

Czytaj więcej...

Ruch to zdrowie

Zabawy ruchowe i gimnastyczne dla przedszkolaków to dobra opcja dla tych, którzy ze względu na panujące zagrożenie wirusowe ograniczyli wyjścia z domu do niezbędnego minimum. Ale nie tylko! Często przeszkoda jest dużo mniej groźna – deszcz za oknem, niska jakość powietrza mogą sprawić, że aktywność ruchowa znajdzie swoje miejsce wśród czterech ścian naszych domów lub przedszkola.
Proponujemy Państwu zestaw kilku zabaw ruchowych :zabawy ruchowe cz.1

Kącik gimnastyka małego smyka

Wiemy, jak ważnym elementem w rozwoju dziecka przedszkolnego jest ruch. Dlatego opracowaliśmy dla Państwa szereg zabaw i ćwiczeń ruchowych, które swobodnie będą Państwo mogli wykonać z dziećmi w domu. Gwarantujemy, że zaprezentowane zabawy i ćwiczenia dostarczą dzieciom jak również Państwu wiele radości oraz zrelaksują w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.