24 Wtorek

p107@edu.um.warszawa.pl

DZIEŃ PSZCZÓŁ
21 maja 2022

W piątek 20 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pszczół. Obchody tego dnia są okazją do przypomnienia sobie znaczenia pszczół ...

KONCERT PATRIOTYCZNY
16 maja 2022

DRODZY RODZICE Burmistrz Dzielnicy Wawer oraz Zarząd i Rada Fundacji Nikt Nie Zostaje serdecznie zapraszają na koncert patriotyczny:

Grupa I

Krasnale

Grupa dzieci 3 - letnich

Wszystkie dzieci naszej grupy pierwszy raz przyszły do przedszkola z nadzieją na uczestniczenie w ciekawych,wesołych zajęciach i zabawach w sali przedszkolnej i na terenie ogrodu przedszkolnego. W czasie spędzonym w przedszkolu, dzieci będą poszerzać wiedzę, rozwijającą swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- uczenie się zasad zgodnego współżycia w grupie oraz usamodzielnienie się w każdym aspekcie życia przedszkolnego. Każdy dzień wypełniony będzie radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie zniknie z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobędą nowe wiadomości i umiejętności. Pomagać dzieciom będą codziennie panie nauczycielki: Pani Monika, Pani Jagoda, Pani Dorota a takze Pani Beata i Pani Klaudia.

Życzymy miłej pracy i udanego roku przedszkolnego

"Bajkowe Przedszkole"

ul. Wilgi 29