Grupa IV

Kot w butach

Grupa dzieci 4  letnich

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte i aktywne podczas zabaw i zajęć.  Nasze Kotki bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Najwięcej radości sprawiają dzieciom zabawy muzyczno - ruchowe, ćwiczenia fizyczne oraz zabawy w kącikach zainteresowań. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Dzieci 2x w tygodniu, po 30 minut uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego.  Starają się być miłe i koleżeńskie.

Podczas zabaw i zajęć uczymy się bardzo wielu i ciekawych rzeczy, a przede wszystkim samodzielności w działaniu oraz przestrzegania zasad panujących w przedszkolu. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Nasze Koty starają się być dla siebie miłe, są wdrażane do szanowania swojej pracy i pracy kolegów.

Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, odkrywania otaczającego świata. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy, uczymy się przeliczać, poznajemy kolory. Koty uwielbiają ruch na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie przedszkolnym.

W naszych aktywnościach będą nam towarzyszyć nauczycielki Pani Aneta i Pani Ania a pomagać nam będzie Pani Marzena