25 Sobota
20210609_105415

ul. Wilgi 29
04-831 Warszawa
tel: 22 277-11-73
p107@edu.um.warszawa.pl

Aktualności

DZIEŃ ŻÓŁTY
18 czerwca 2022

We wtorek 21 czerwca witamy lato - Dzień żółty

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU
17 czerwca 2022

Centrum Edukacji i Rozwoju Data otwarcia: wtorek, 14 czerwca o godz. 11. Centrum to miejsce dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów, gdzie ...

Linki

        

         

JĘZYK ANGIELSKI

W trzech młodszych grupach wiekowych (Krasnale, Smerfy, Kot w butach) zajęcia dydaktyczne prowadzone są w oparciu o pakiet „I love Boo” autorstwa Ewy Wodzickiej-Dondziłło. Natomiast w starszych grupach wiekowych (Jaś i Małgosia, Kubuś Puchatek, Muminki,) w oparciu o pakiet „Start with Fluffy” również autorstwa Ewy Wodzickiej-Dondziłło.

        Celem zajęć jest uwrażliwienie na język angielski poprzez osłuchanie dzieci z tym językiem. Wraz z rozwijaniem umiejętności językowych wyżej wymienione programy, z których korzystam, zakładają przede wszystkim budowanie motywacji dziecka, bez której jakikolwiek sukces wydaje się niemożliwy. Oprócz powyższych programów podczas zajęć wykorzystywane są również opracowane przez nauczycielkę języka anggielskiego scenariusze zajęć oraz autorskie pomoce dydaktyczne. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie zabawy metodą TPR (reagowanie całym ciałem). Ważnym elementem zajęć są nagrania oraz rymowanki, dzięki którym dzieci łatwiej przyswajają poznane słownictwo. Każdorazowo w zajęciach uczestniczą pacynki, wzbudzające dużą sympatię u dzieci i kojarzące im się wyłącznie z językiem angielskim.

Kontakt

Przedszkole nr 107
"Bajkowe Przedszkole"

ul. Wilgi 29
04-831 Warszawa

tel: 22 277-11-73
e-mail: p107@edu.um.warszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.