25 Sobota

We wtorek 21 czerwca witamy lato - Dzień żółty

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU
17 czerwca 2022

Centrum Edukacji i Rozwoju Data otwarcia: wtorek, 14 czerwca o godz. 11. Centrum to miejsce dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów, gdzie ...

JĘZYK ANGIELSKI

W trzech młodszych grupach wiekowych (Krasnale, Smerfy, Kot w butach) zajęcia dydaktyczne prowadzone są w oparciu o pakiet „I love Boo” autorstwa Ewy Wodzickiej-Dondziłło. Natomiast w starszych grupach wiekowych (Jaś i Małgosia, Kubuś Puchatek, Muminki,) w oparciu o pakiet „Start with Fluffy” również autorstwa Ewy Wodzickiej-Dondziłło.

Celem zajęć jest uwrażliwienie na język angielski poprzez osłuchanie dzieci z tym językiem. Wraz z rozwijaniem umiejętności językowych wyżej wymienione programy, z których korzystam, zakładają przede wszystkim budowanie motywacji dziecka, bez której jakikolwiek sukces wydaje się niemożliwy. Oprócz powyższych programów podczas zajęć wykorzystywane są również opracowane przez nauczycielkę języka anggielskiego scenariusze zajęć oraz autorskie pomoce dydaktyczne. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie zabawy metodą TPR (reagowanie całym ciałem). Ważnym elementem zajęć są nagrania oraz rymowanki, dzięki którym dzieci łatwiej przyswajają poznane słownictwo. Każdorazowo w zajęciach uczestniczą pacynki, wzbudzające dużą sympatię u dzieci i kojarzące im się wyłącznie z językiem angielskim.

"Bajkowe Przedszkole"

ul. Wilgi 29