30 Wtorek
20210609_105415

ul. Wilgi 29
04-831 Warszawa
tel: 22 277-11-73
p107@eduwarszawa.pl

Aktualności

ŻYCZENIA WIELKANOCNE
6 kwietnia 2023

Drodzy Rodzice, drogie przedszkolaki, sympatycy przedszkola z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych pragniemy złożyć najlepsze ...

IX WAWERSKA WYSTAWA TWÓRCZOŚCI ...
27 marca 2023

Nasze przedszkole wzięło udział w wystawie "Książka w oczach dziecka" - "Przedszkolak odkrywa piękno świata roślin" ...

Linki

        

         

Grupa V

Kubuś Puchatek

Grupa dzieci 5 letnich

Cześć to my!!!

Nasza przygoda w „Bajkowym Przedszkolu „trwa już trzeci rok. Zaczynaliśmy w grupie „ Krasnale”, następnie w grupie „Kot w Butach” a w tym roku jesteśmy w grupie „Kubuś Puchatek” .Przed nami kolejny rok wspólnej nauki i zabawy w 28 osobowej gromadce z przewagą chłopców.

Mamy przestronną salę, w której każdy znajdzie coś dla siebie: kącik plastyczny, kącik książek, kącik manipulacyjno-sensoryczny, kąciki z różnymi klockami, duży domek dla lalek, tablicę interaktywną oraz akwarium z rybkami. Chętnie w niej przebywamy i bawimy się w towarzystwie koleżanek i kolegów.

Realizujemy program edukacyjny “Program Wychowania Przedszkolnego” autorstwa Wiesławy Żaby- Żabińskie, cykl wydawniczy Supersmyki MAC.

Na zajęciach w przedszkolu, na spacerach i w różnych sytuacjach poznajemy otaczający świat, a także uczymy się dostrzegać w rzeczach zwyczajnych rzeczy niezwykłe. Podczas realizowania treści programowych z różnych obszarów edukacyjnych, poznajemy różne formy aktywności: językową, poznawczą, społeczną, matematyczną, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną.

Kolejny już rok wspólnej zabawy i nauki jest dla nas szczególnie ważny, gdyż powoli wkraczamy w świat liter i cyfr w celu jak najlepszego przygotowania się do przyszłej roli ucznia.

Pracują z nami pani Patrycja, pani Ala i pani Grażyna.

Kontakt

Przedszkole nr 107
"Bajkowe Przedszkole"

ul. Wilgi 29
04-831 Warszawa

tel: 22 277-11-73
e-mail: p107@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.